Pólók és rendelés

Ha lesz rá mód én is vennék egy M méretű pólót!

Benkő Gabriella Emese
2018.10.01. 09:56

Kedves György!

Üdvözöllek és nagyon köszönjük a felajánlásodat! Sajnos nem sok időm van az egész dolog szervezésére, de ha befejeztem az új weblap készítését (valamikor idén), mindenképp keresni foglak, mert szeretném majd beindítani ezt a dolgot.

Örülök :)

Üdvözlök mindenkit!
Annyit tudok felajánlani póló ügyben hogy önköltségi áron legyártom, vagyis egyszer kell csak szita költséget fizetni ű

Rendezvény fotó és videó
2018.09.17. 02:20

A pólógyártást egyelőre leállítottam, mert sajnos a kis darabszám miatt úgy megdrágította a gyártó a költséget, hogy a dolog a megfizethetetlen kategóriába került, nincs értelme az egésznek.

Már elkezdtem egy pólóboltot itt, de ha valaki szeretne segíteni benne, azt szívesen veszem :) polomania.hu

Szükséges dolgok: Adobe Illustrator, IDŐ.
Feladatok: adminisztráció végigzongorázása (céget adok mögé, mert számlaképesnek kell lenni), pólóminta feltöltése (AI fájl nálam), pólóbolt összerakása.

Pénz nem lesz belőle itt se, mert ahhoz komoly forgalom kellene (eddig összesen 32 póló ment ki, amiből kb 20-ért fizettek).

Tehát a cél annyi, hogy LEGYEN Köztérkép póló. Ha valaki belemerülne, akkor írjon.

Csini :o)

Szuperfontos felhívás boldog pólótulajdonosoknak!
Ha már te is rendeltél pólót, és szeretnél hozzájárulni a termékek reklámozásához néhány saját magadról vagy családtagodról készített fotóval, amit felhasználhatunk itt az oldalon, akkor küldd el a fényképeidet a hello@kozterkep.hu címre!
Igyekezeteteket előre köszönjük :)

Szia!
Ha nem találsz írj rám belsőbe! Elárulom a titkát ;)

Röghegyiné Anita
2014.05.06. 15:03

Köszönöm válaszod utánajárok tudok e nyomtatni valahol.

Erdei Márton
2014.05.06. 07:38

Szia! csak azok a méretek és típusok vannak, amiket a rendelésnél látsz. Ha te szeretnél magánúton nyomtatni, írj nekem belsőt, és küldöm a mintát megfelelő fájl formátumban.

128-as gyerekméretet tudnak küldeni?

Erdei Márton
2014.05.05. 20:21

Üdv az első köztérkép-pólós babának! :)
Petra annyira egyedi pólóban van, hogy egyelőre ilyen nincs is a kínálatban. Anitának megküldtem a pólóra nyomtatandó mintákat elektronikusan. Erre természetesen másnak is lehetősége van, ha nagyon egyedit akar, amit nálunk nem lehet rendelni.

Nagyon aranyos, jól fogtok kinézni.

Pótó János
2014.04.09. 12:25

"Pöttöm" Petrám is KöztérKépben :) kozterkep.hu
Mehetünk 'egyenruhában' fotózni :)

Röghegyiné Anita
2014.04.09. 11:24

Rendben, kösz!
Itt vagy: kozterkep.hu

Tamás! Viheted a képet. Kalap nem igazán illik a pólóhoz. Biciklin még fel kell öltözni. De, ha lesz KÖZTÉRKÉP-es dzseki, akkor majd kombináljuk a dolgokat.

Szórád Péter
2014.03.19. 17:12

Szuper!!!!!!!!!!!!

Ó, de jóóó! :) szuper fotó! Elkérhetem, hogy betegyem a pólós mappámba? Mint boldog tulajdonos.

És persze a következő képet kalapban és biciklin kell készítened :)

Szép vagy, szép vagy...!!!
:)
Én holnap (ha igaz), az igazolványt is bevetem!!!

Göröntsér Vera
2014.03.19. 16:20

Öröm látni, hogy nem csak én örülök a pólónak :)
Péter, hol a kalap? :D

Röghegyiné Anita
2014.03.19. 16:18

Köztér-képben vagyok!
picgro.com

Szórád Péter
2014.03.19. 16:00

Elkészült az első adag póló! :) kozterkep.hu
Ma este vagy hétfőn postázom, így még pár nap és már ebben viríthattok.

Várom az új rendeléseket. A következő rendelési összesítés jövő hét végén lesz!

Felkerült egy új női típus: kozterkep.hu

Nem pénz, a postaköltséget a postának fizetjük. Ha személyesen veszitek át, nincs postaköltség. Egyelőre a személyes átvétel nem tud működni. Nem tudok olyan boltot, ahol nappal valaki folyamatosan (ingyen) biztosítana ilyen szolgáltatást. De ha ti tudtok, akkor örülnék neki! És persze ez csak a fővárosban működhetne.

Ki honnan nézi, nem egy nagy összeg a "postaköltség", de...

gondolom az az 5-600 Ft is pénz a "köztérképnek".

Ha személyesen is át, illetve fel lehetne venni a pólót valahol akkor a postaköltséggel a csomagolási költség is a "Köztérképé" maradhatna. Részemről így gondolom.
Van-e rá lehetőség?

ocsovai andrás
2014.03.02. 13:59

Jó kérdés, oda is írom mindjárt. Egyelőre egy pólót lehet egyszerre rendelni, de ha egy héten belül több rendelést adsz le, akkor egy csomagban fogom feladni. A szállítási költség szerintem remélhetőleg 5-600 forint körül lesz.

Szállítási költség: mennyi?
Más: ha jól látom, csak egy pólót tudok rendelni, amit terhel a szállítási kts.
Ha többet,v. több színben, v. több fazont szeretnék, akkor külön-külön szállítási költséget kell fizetni?
(Ezzel támogatom a KT-t?)

Göröntsér Vera
2014.03.02. 11:45

Kicsit javult a helyzet, mert benéztem és minden póló 100% pamut, kivéve a greymelange színt, amiben 15% viszkóz van. Korrigáltam a leírásokat.

- 190 gr/m2, jersey, 85% pamut / 15% viszkóz
- megerősített nyakkal, elasztikus gallér rész, henger forma
- méretek (magasság/szélesség): S: 69/50 M: 72/53 L: 74/56 XL: 76/58 XXL: 78/62

Szórád Péter
2014.03.02. 07:50

Fontos, és lényeges kérdés: milyen anyagból van a póló? Tiszta pamut, vagy van benne műszál? Mert utóbbira allergiás vagyok.

Kotricz Tünde (TundeK62)
2014.03.02. 02:11

Jó ötletnek tartom az igazolványt és a polót is.
Bár a közép-korosztályt "épphogy átléptem", de örömmel fogom viselni, tudom; nem templomba fogom felvenni, de feszítek majd benne!
Úgy gondolom ez egy jó hangulatot adó ötlet; tetszik!

Tóth György-Gyigyi
2014.03.01. 18:21

Igen NofreT, nem vagy elég laza! Ennyi!

Mások vagyunk. Mindenesetre nem tartok attól, hogy bárki pólókba akarná öltöztetni a szobrokat.

A fotókönyv jó ötlet elsőre, de a megvalósítás szervezési és anyagi oldalon irreális, szerintem.

Nagyon örülök, hogy több hetes előkészüléssel, nettó 30 órás programozással és sok futkosással a pólókig eljutottam.

Egyelőre ezzel elvagyok és remélem, tetszeni fog a tagoknak.

Kedves Tamás!
A pólókba öltöztetett _szobor fotója_ verte ki nálam a biztosítékot. Lehet hogy nem vagyok elég laza, bár egyáltalán nem zavarna, ha valaki ilyet tesz, lefotózza, és a képet beteszi otthon a vicces témájú albumba. Itt a szobor/köztérkép lapon nem tartom szerencsésnek, hiszen nem csak a tagok olvassák, látják. Mindenki másként kreatív ugye, számtalan példa van rá, és más kreatív tevékenységén fel szoktunk háborodni. Ezen a honlapon. Ez a gondom. A közvetített példa a másként hasznosításra.

A póló meg, hát ízlés dolga, azon nem lehet vitatkozni, nem is akartam, de lehetne alternatívákban gondolkodni, ami szervesebben kapcsolódna, pl. rendelhető fotókönyv, leporello, ilyesmi. (Bögrét nem gondolnám jó hordozóanyagnak.) Jogi problémákat ki lehet kerülni, megoldani, kivédeni, ha direkt erre a célra felajánlana a közösség fotókat (esetleg olyanok is, akiknek nincs műlapja), hogy ne feltétlenül a hivatalos képek legyenek ott, vagy még véletlenül sem azok legyenek a fotókönyvben. Ennek bevétele mehetne a fenntartási költségekre.

Tessék, NofreT? Nem teljesen értem a kommentedet.

Úgy remélem, hogy azt indítjuk el ezzel, hogy a tagok és látogatók pólókat fognak rendelni, amit örömmel viselnek, és ezzel egyrészt hangulatot csempészünk ide és amoda, másrészt a befolyó "aprópénzből" talán fedezhetjük az üzemeltetés folyamatosan emelkedő költségeinek egy részét.
Nem tartom ezt Győzike-szintnek, és nem hinném, hogy bármi más negatív dolgot indítanánk el, indukálnánk.

Ez egy egyszerű, hangulatkeltő ügy; kis lazaság persze kell az értelmezéséhez. Nem hinném, hogy egy száraz és vérprofi lexikonon dolgozó robotok lennénk. Ha pedig nem, (márpedig nem), akkor szükségünk van erre a lazaságra.

Ó jaj.
Ezt a pólóügyet átgondoltátok? Meg a pólós szoborfotót? (a profi fotós ismert, egyszeri fotósorozata más dolog)
Nem biztos hogy sejtitek, mit indítotok el ezzel. Milyen jellegű követések lesznek. Értem én az eredendő célt, de ezzel a fordulattal aprópénzre váltjátok az egészet. Ha már bulvárba megy a "műértés" , (...) na mégsem írom le a követők várható variációit.

Ha nem értjük is, büszkén húzzuk le Győzike szintre, írjuk ki magunkra. Lehet, hogy ma ez a való világ?

Lehet hogy ki lesz radírozva ez a hozzászólás, de akkor is le kellett írnom.

Bocs, elfelejtettem, Anita. Beírtam a pontos méreteket mindhárom pólótípusnál a leírásba.

Köszönöm András :)

Röghegyiné Anita
2014.02.28. 19:24

Mint azt már jeleztem, szeretnék kérni egy mérettáblázatot, pl: az Xl mit takar? Mekkora?

Röghegyiné Anita
2014.02.28. 18:14

Na végre!

Szórád Péter
2014.02.28. 17:37

Sziasztok! Ide várom a pólókkal és rendeléssel kapcsolatos nyilvános kérdéseket.

<< előző >> következő
Friss a fórumban

Feltöltési ötletek

Cedrus @ 2019-02-15 12:16

Turista-elődeink domborművei a Bükk-hegységben. Szentlélek, Turista Emlékpark. Ez bakancsos túra. Sajnos nekem egy láncszem hiányzik ahhoz, hogy elmenjek (pedig nagyon szeretnék).
eszaktura.hu

Sajtófigyelő és ajánló

Espl @ 2019-01-23 19:27

Filteren lehetne egy sajtófigyelőt összeállítani
filter.hu

Tudsz róla? Keressük!

Strobl István @ --

Jogi dolgok

Benkő Gabriella Emese @ 2018-12-09 09:00

Tegnap túráztunk Budapest a II. ker. Széder utcában ott volt ez a műlap: kozterkep.hu
De már nem találtuk a helyén, viszont a házat (most renoválják) falát díszíti egy dombormű. Az alábbi képen látható.

Technikai kérdések, újdonságok

Pál Tamás @ 2018-11-06 08:41

Egyébként azt látom, hogy enyhén, de tartósan javult a helyzet a betöltődési időknél a csütörtöki finomítgatások óta.

Mutatom, hogy néz ki a heti látogatás-számunk az utóbbi 5 évben.

Pólók és rendelés

Benkő Gabriella Emese @ 2018-10-01 09:56

Ha lesz rá mód én is vennék egy M méretű pólót!

Szerkesztői témák

Pál Tamás @ 2018-06-26 09:44

A "saját elgondolás" így tényleg erős itt. Tisztában vagyok vele, hogy a "kinti" szakmai világban sok dologra van jobb és teljesebb megoldás, de ezek átvételét mindig megvitatjuk, és mivel a KT nem egyenlő a szakmai világgal, ezért nem veszünk át egy az egyben minden... Teljes szöveg

Fórum kezdőlap megnyitása