Feltöltési ötletek

Szegény Kesjár Csaba. Szerencse, hogy ezt nem látja:
rvo.hu

Verrasztó Gábor
2018.07.13. 20:13

:-)

Maxell Miklós
2018.07.12. 13:37

:) Tudom, kedvcsinálónak szántam a többieknek, akik arrafelé járnak :)

Verrasztó Gábor
2018.07.12. 11:05

:-) Köszönöm, de én műlap formára gondoltam [alkotó, leírás .... ] .... :-)

Maxell Miklós
2018.07.11. 09:17

:)

Verrasztó Gábor
2018.07.10. 18:37

Koncz Gábor szobrot avattak tegnap(VII.8.) Mezőkeresztesen .... :

borsonline.hu

:-) :-)

Maxell Miklós
2018.07.09. 10:59

Petőfi Sándor Emlékmű, Mezőberény utazzitthon.hu

Miután a heti maximum miatt blokkolva vagyok, nem publikálhatom a műlapot. Sorry...

Dr. Pinczés Sándor
2018.06.22. 16:35

"Monumentális Jézus-szobrot avattak csütörtökön Dabason. A talapzattal együtt 10 méter magas alkotást ifjabb Szabó István készítette. A szobrot az Áldos Hagyományőrző Egyesület kezdeményezésére állították fel."

Forrás: (Fotó: MTI)

Verrasztó Gábor
2018.06.22. 13:32

Dánia: Koppenhágában állítják fel Kligl Sándor Szendrey Júliáról készített életnagyságú szobrát, ezzel állítva emléket, hogy Petőfi Sándor egykori felsége fordította le először magyarra Andersen meséit.
"– A figura előtt van egy asztalka, azon pedig egy nyitott könyv, amelyből Andersen néhány ismert meséjének alakjai emelkednek ki – beszélt alkotásáról a művész. – Látható a fenyőfa, a rendíthetetlen ólomkatona és a táncosnő, illetve néhány borsószem is, a Borsószem hercegkisasszony mesére utalva."

Forrás: DM 2018-05-27

Bocs, nem láttam.

Pótó János
2018.06.08. 15:55

Kedves János!

Kéretik jobban figyelni ;o) kozterkep.hu

Újabb miniszobor, ezúttal Mekk Elek: 444.hu

Pótó János
2018.06.08. 15:14

Egy régi kazincbarcikai fotóra akadtam i2.wp.com itt: barcikaihistorias.hu
Röghegyiné Anita figyelmébe ajánlom

Máshogy: használd a Feltöltési segédletet, itt is a Műlapok kezelése sorvezetőt. kozterkep.hu
A Működési elvek mindenekelőtt (pl., fontos, ha templomi alkotás lenne...) kozterkep.hu

Göröntsér Vera
2018.05.21. 16:54

2012-ben én is lefotóztam, írásos jelét nem találtam az alkotónak, tovább nem foglalkoztam vele. Feltöltés egyszerű, kövesd az utasításokat: Katt: Dolgaim> Új műlap ... és egyszerűen menni fog tovább. Sok sikert!

Sziasztok. Találtam Bikalon egy gyönyörű bazalt Szent István szobrot. Lefotóztam, de két bajom van: nem tudom, ki az alkotó, nem tudom, hogy kell ide feltölteni. Valaki segít? Köszi: Yusep

Igazán nincs mit! :-)

Köszönöm .... :-)

Maxell Miklós
2018.05.16. 11:15

Láss, ne csak nézz!
kozterkep.hu

Az előzőhöz tartozó kép ...

Maxell Miklós
2018.05.14. 16:45

Esztergomban található ez a Liszt Ferenc szobor, de eddig még úgy látom nem töltötték fel ....

Szóval:

Liszt Ferenc, alkotó: Marosits ?, 1986

:-)

Maxell Miklós
2018.05.14. 16:44

Sziasztok!
Nagyatádon a Solar Szállóban található Fürtös György (Zsolnay) csorgókútja (mázas kerámia, eozin golyókkal), mely 1989-ben készült. Ma információt kaptam a hoteltől, hogy a műalkotás még megvan a hallban és bármikor lehet róla fotókat készíteni.
Nekem sajnos nagyon kiesik a város és mostanában nem is tudok arra menni, esetleg valaki van a közelben akit érdekelne a műalkotás?
Üdv, Szapet

Jávorka Sándor botanikus mellszobra-Debrecen
dehir.hu

Nem találom itt a lapon, vagy csak elbújt előlem:
Esztergom, Szakmunkásképző Intézet, Budai Nagy Antal út
Új épület, átadása 1972. Homlokzatán Óvári László festőművész - szakmunkásképzést szimbolizáló - 82 négyzetméteres mozaik kompozíciója.
goo.gl

Fent van már! kozterkep.hu

:) :) :)
kormany.hu

Verrasztó Gábor
2018.04.05. 20:53

A tájház lényegében múzeum, mint ahogy más néven falumúzeum.
Kiállítási tárgyakat nem várunk, ill. egyéb kitételeket ld. a Működési Elvek 2.d. pontjában: kozterkep.hu
(Ezen kívül általános javaslat, ha valamiben nem vagy biztos, a műlap vázlatát be tudod küldeni un. "belefér-e" kérdéssel, és pontosabb választ kaphatsz.)

Göröntsér Vera
2018.04.01. 18:16

Sziasztok!
Egy tájházban található domborműves képek engedettek?

Jövő hétfőn megcsinálom a fotót, bár pár évvel ezelőttim már van! :)

Vincze Miklós
2018.03.12. 23:16

Már régebben lementettem egy képet a X. Hős utcáról, pontosabban a 15. sz épület falán lévő domborműről - Budapest címer, mészkő (esetleg műkő?) dombormű- . Terveztem, hogy itt a feltöltési ötletek topikban megírom, de aztán elmaradt. Részben azért, mert már akkoriban is zűrös volt a környék (dereng, hogy ilyesmi miatt nézegettem a térképen), jó szívvel senkit sem küldenék oda. Végső soron egy jól sikerült googlemaps fotó is megteszi, nem elsősorban műalkotás, hanem tisztességes díszítőszobrász munka, ami a főváros által felépített épületet jelzi. Talán több hasonló is van? Most viszont azt olvastam, hogy közeleg a bontás. A dokumentálására majd biztosan kitaláltok egy jó megoldást.
" [...] A főváros 1936-ban szükséglakás-építési programba kezdett, melynek keretében négyemeletes, függőfolyosós épületeket terveztek és húztak fel három területen, ennek eredménye az Illatos út 5/A, 5/Bés 5/C, a Bihari út 8/A, 8/B és 8/C, valamint a Hős utca 15/A és 15/B. [...] "
angelusz.elte.hu

Ez a bronz plakett szerepel a Magyar Nemzeti Galéria nyilvántartásában (hibás évszámmal) mng.hu
Készítője: Solymári Walkó László (1972).
(A kérdés-felvetés helye nem túl jó, nem igazán feltöltési ötlet. A Köztérkép kereteibe "nem fér bele")

Göröntsér Vera
2018.02.19. 21:56

Sajnos valamiért nem tölti fel hiába jelölöm ki.

Török Péter
2018.02.19. 15:00

Kedves Péter!

És hol a tárgy?

Jó napot! Véleményeket szeretnék kérni az alábbi tárgyról.

Török Péter
2018.02.19. 12:16

Bocsánat, a kép lemaradt:

Hajnal Gergely
2018.02.16. 12:35

Sziasztok!

Újabb találat: a Napimádó a csillaghegyi strandon. Tud róla valaki valamit?
facebook.com

Hajnal Gergely
2018.02.16. 12:33

Farád, Király Iván Általános Iskola: Király Iván-emléktábla (köztéri)

Szombathely Dobó SE, Németh Pál mellszobor avatás 2017. június. Alkotó: Kékesi Gábor körmendi szobrászművész nyugat.hu

Tegnap Szabó Magda-szobrot avattak Debrecenben: 24.hu

Pótó János
2017.10.06. 07:02

A hatodik tűzfalra Alice került Csodaországból – ilyen lett a Színes Város Fesztivál új fala welovebudapest.com

A Reformáció 500. évfordulója alkalmából szobrot avattak Vizsolyban boon.hu

Röghegyiné Anita
2017.10.03. 06:30

<< előző 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 utolsó >
Friss a fórumban

Feltöltési ötletek

Verrasztó Gábor @ 2018-07-13 20:13

Szegény Kesjár Csaba. Szerencse, hogy ezt nem látja:
rvo.hu

Tudsz róla? Keressük!

Szapet @ 2018-07-10 16:24

Valaki tud erről bármi infót? Első blikkre mintha Toldi farkasokkal való küzdelmét ábrázolná... Semmit nem tudok róla, egy kedves ismerősömtől kaptam a képet, gondoltam "bedobom" ebbe a fórumba, hátha ismerős valakinek. Előre is köszönöm!

Sajtófigyelő és ajánló

Sila @ 2018-07-04 07:27

Egy cikk a miniszobrokról. borsonline.hu

Jogi dolgok

Pál Tamás @ 2018-07-01 11:58

Sziasztok! Körbejártam a panorámaszabadságos problémakört és úgy döntöttem, hogy relatív bevállalósak leszünk; legalábbis az első komolyabb peres ügyig ;) Tehát továbbra is jöhetnek a külföldi alkotások a meglévő szabályainkat betartva. Különösen ajánlom az elvek... Teljes szöveg

Szerkesztői témák

Pál Tamás @ 2018-06-26 09:44

A "saját elgondolás" így tényleg erős itt. Tisztában vagyok vele, hogy a "kinti" szakmai világban sok dologra van jobb és teljesebb megoldás, de ezek átvételét mindig megvitatjuk, és mivel a KT nem egyenlő a szakmai világgal, ezért nem veszünk át egy az egyben minden... Teljes szöveg

Technikai kérdések, újdonságok

Pál Tamás @ 2018-05-25 18:40

Komolyabb újragondoláson ment át a beléptetés / bent tartás. Remélem, hogy stabilabb lesz a soron következő belépéstől... Várom jelzéseteket!
Kösz a türelmet és az eddigi visszajelzéseket.

Pólók és rendelés

Pál Tamás @ 2015-03-27 08:51

A pólógyártást egyelőre leállítottam, mert sajnos a kis darabszám miatt úgy megdrágította a gyártó a költséget, hogy a dolog a megfizethetetlen kategóriába került, nincs értelme az egésznek. Már elkezdtem egy pólóboltot itt, de ha valaki szeretne segíteni benne,... Teljes szöveg

Fórum kezdőlap megnyitása